KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12555022
nr 1255 5022
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färgetsning, 79/95. Signerad, daterad -79. Motivet: 65x50
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 maj 2019
kl 18:25:31
15/5 19:34:01
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim